VVH SDH NOVÁ VES 2021

Vzhledem k současné pandemické situaci, kdy se doporučuje co nejvíce omezit prezenční jednání

a velkou pozitivitou u dětí, jsme se rozhodli uspořádat letošní VVH v prostorách hasičské zbrojnice.

Bylo třeba vyřešit i změnu konání valné hromady z důvodu uzavření Penzionu šance. V roce 2020 se VVH nekonala a i když není volební rok, je nutné rok 2021 uzavřít dle platných stanov, které s touto situaci nepočítají. Spolky dostali výjimku pro konání valných hromad a to uznaný PCR test, jinak platí očkování, prodělání covidu a dodržení počtu osob nejvíce 100.

Letošní VVH proběhne tedy pouze pro členy sboru, bez přítomnosti nejmladších členů a hostů.

Doufám, že vše se v novém roce vyřeší a my budeme opět fungovat v naší normální činnosti.

starostka SDH Nová Ves

VVH 2021