Náš sbor byl vylosován v soutěži Dobráci roku, kterou pořádá Český rozhlas. Nyní jsme se kvalifikovali do krajského kola, ve kterém bude rozhodovat počet sms hlasů. V případě, žebychom získali nejvíce sms hlasů, Český rozhlas naší obci zaplatí velkou show a navíc postoupíme do celostátního finále, kde se již budou rozdávat peněžní sumy.

Redaktor Českého rozhlasu nás včera v úterý 8.3.2016 navštívil v hasičské zbrojnici a nahrál s námi dvanácti minutový medailonek, který bude vysílán v pátek 11.3.2016 v 15:10 hodin a v neděli v ten samý čas. Schůzky se účastnil i redaktor regionálního Deníku. Článek v novinách bude ke koupi rovněž v pátek.

Možnost hlasovat je od pátku 11.3.2016 15 hodin do pátku 18.3.2016. Výsledky hlasování se dozvíme 10.6.2016.

Děkujeme všem, kteří nám pošlou hlasy, nejen za to, že bychom mohli vyhrát show pro celou obec, ale také za to že nás podpoří v tom, aby naše jméno zase o něco stouplo v podvědomí našich spoluobčanů.

Děkujeme a držte nám palce!!!

PS: Samozřejmě všechny prosímeo propagaci mezi svými známými.

Více info: http: Dobráci roku