Dne 12.3.2016 se pod naší záštitou, díky organizaci L . Žáka a R. Kubaly, uskutečnilo taktické cvičení okrsku Frýdlant n. O.Námětem cvičení byl požár nízké budovy, tedy požár školních dílen místní ZŠ. Na místo se sjelo 8 jednotek sboru dobrovolných hasičů. Jejich činnost spočívala ve vytvoření dálkové a kyvadlové dopravy vody na místo požářiště. Cvičení proběhlo bez větších problémů. Po ukončení zásahu bylo pořádáno vyhodnocení v restauraci Na Nábřeží.
Naše činnost spočívala v prvotním zásahu, kdy naše jednotka společně s JSDH Frýdlant n.O. rozvíjela dopravní a útočné vedení a prováděla hašení objektu.
Účast naší jednotky:

  • Radek Kubala
  • Tomáš Kubala
  • Marek Fuciman
  • Radim Drábek
  • Tomáš Sysala
  • Pavel Blažek
  • Matěj Blažek
  • Libor Žák

Velitelem zásahu byl Radek Kubala společně s vedoucím cvičení Liborem Žákem.

http://hasicinovaves.rajce.idnes.cz/Takticke_cviceni_okrsku_2016