Naši mladí hasiči se po několika letech zúčastnili okresní soutěže hry Plamen, která se skládá z několika kol, které jsou rozprostřeny do celého roku. Dne 19.5.2018 se konaly závěrečné disciplíny – požární útok, požární útok CTIF, štafeta 4x60m, štafeta dvojic a štafeta CTIF. Účast našich mladých hasičů nebyla vůbec špatná.  V kategorii starší žáci si přivezli bronzové medaile za 3. místo celkově a dokonce vyhráli královskou disciplínu – požární útok. Mladší žáci rovněž bojovali a přivezli domů pěkné 13. místo z 24 družstev a rovněž vyhráli královskou disciplínu – požární útok. Škoda jen drobných chyb, které stály naše závodníky cenné sekundy. Snad se pro příští rok tyto chyby napraví a výsledky budou ještě hezčí.

Rovněž závěr celoroční hry Plamen měli i dorostenci. Za náš sbor nás reprezentovali Kamila Srubková, která skončila celkově 8. v kategorii starších dorostenek. Martina Mrkvová, která skončila rovněž 8. v kategorii středních dorostenek. Marek Salát, který skončil rovněž 8. v kategorii střední dorost a Matěj Pešek, který skončil 7. ve stejné kategorii, ale bohužel se tohoto kola nezúčastnil, jelikož si pohmoždil koleno.

Všechny výsledky můžete shlédnout zde: STARŠÍ        DOROST          MLADŠÍ

Všem zúčastněným moc blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci našeho sboru. Zároveň velké poděkování patří vedoucím kolektivů i jednotlivců, kteří objetovali né málo času na přípravu našich reprezentantů.