V nynější době je samozřejmě v nečinnosti i kroužek mladých hasičů. Avšak né tak jak by se mohlo zdát. Díky vedoucímu Pavlu Blažkovi se mladí hasiči mohli pustit do tzv. Dubnové výzvy. Tato výzva spočívala v tom, že každý den měli mladí hasiči za úkol zacvičit vybraný cvik, který vždy vybraný člen družstva předvedl. Aby bylo možné ověřit, že se děti hýbou a plní tak výzvu, vše sdíleli na sociální síti ve formě videa. Do výzvy se zapojili i někteří starší členové, převážně členové soutěžního družstva mužů a žen.

Děkujeme tímto Pavlovi za výborný nápad a aktivitu, kterou podporuje naše mladé hasiče.

V neposlední řadě bych rád poděkoval Vojtovi a Kubovi Blažkovým, kteří pomáhali a pomáhají s distribucí roušek a dezinfekcí.

Video ZDE . (pouze pro ty co mají facebook)

Foto pouze ilustrativní.