Dne 6.května proběhla tradiční hasičská pohárová soutěž mladých hasičů o ŠMM.

Našim nejmladším členům sboru, tak začala soutěžní sezona 2023. Na letošní sezonu jsme pořídili materiální vybavení pro všechny soutěžní družstva. Pro nákup nových soutěžních hadic, savic byla využita dotace MSK- Program na podporu dobrovolných hasičů. Tohoto spotřebního materiálu není nikdy dostatek. Dochází často k protržení, a tak spotřeba při trénincích a soutěžích je značná. Jsme rádi, že MSK pomáhá hasičům s tímto vybavením, které cenově není zrovna nejlevnější.

Dále byly nakoupeny z dotacích polokošile. S potiskem nám pomohla firma SKAY, za což jim moc děkujeme. Mladí hasiči je rádi nosí a tím reprezentují náš sbor.

Doufáme, že MSK bude nadále poskytovat dotace pro hasiče. Vždy byla spolupráce s krajem velmi dobrá a pracovníci vstřícní, ochotní poradit.